Jsme společnost, která již dlouho působí na trhu přípravků pro zdravý životní styl.

Naše přípravky pomáhají bojovat s typickými civilizačními chorobami jako je nadváha, zácpa, případně vysoká cholesterolemie, pomáhají při detoxikaci organismu. V našich produktech se spojují tyto přírodní látky s moderními výrobními postupy. Vznikají tak originální preparáty, které obsahují rostlinné látky, enzymy, bioflavonoidy a je pro ně typický vysoký obsah vlákniny. Složení produktů tak významně pomáhá k dosažení a udržení skvělé kondice a pohody. Vláknina působí na očistu střev, bioflavonoidy zase jako rostlinné látky působí pozitivně na pružnost a kvalitu cévního a žilního systému. Navíc aktivují tvorbu kolagenu v celém těle. Syrovátka obsažená v našich bonbonech obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, laktózu a celou řadu vitamínů a minerálních látek ...

Napomáhá tak při výstavbě kostní hmoty, posílení organismu i při detoxikaci. Navíc je vhodná při posilování imunity organismu. Tato vlastnost je pak vyznačena více u přípravků s hlívou ústřičnou.

Dalším naším oblíbeným produktem je Zelená káva, lahodný nápoj pro moderně a wellnes žijící milovníky kávy je nápojem budoucnosti pro současný uspěchaný svět.